Ssk Web TR Sitemiz Aktiftir

tarafından
32
Ssk Web TR Sitemiz Aktiftir

Ssk ve Sgk Haber

Ssk Web TR Sitemiz Aktiftir

Merhaba değerli ziyaretçiler, uzun bir aradan sonra yeniden birlikteyiz. Sizler için elimizden gelen tüm bilgileri en doğru şekilde paylaşacağız. Sitemiz bir ‘haber’ sitesidir. Bu haber yanında bilgi paylaşımına da değer vereceğiz. Fakat şunu dikkatli olarak dile getirmek isteriz ki; Gayri Resmi bir haber sitesidir. Ssk Web TR Sitemiz Aktiftir ve herkes davetlidir.

Ssk Web TR’de Neler Yapacaksınız?

Sevgili ziyaretçiler, sitemiz içerisinde elimizden geldiği kadar Sosyal Sigortalar Kurumu, Sosyal Güvenlik Kurumu, Bağkur Haberleri, Memur Haberleri, İşçi Haberleri ve daha birçok sizler yararına paylaşımlarda bulunacağız. Site üzerinden herhangi bir kâr elde edilmeyecektir, bu nedenle amacımızın sadece bilgi ve haber paylaşımı olduğu samimiyetini daha da fazla ortaya çıkartabileceğine inanıyoruz.

Ssk Web TR’yi Nasıl Kullanabiliriz?

Aslında kullanımı çok kolay olan bu alt yapıyı yine de anlatmak isteriz. Sitemiz için özenle en kaliteli ve en sade temayı seçmeye özen gösterdik. Hem siz değerli okuyucularımızın gözlerinin yorulmaması için, hem çok fazla karışıklığa sebep olmamak için. Sitemizin görselliği değer verdiğimiz kadar hızına ve sayfa geçişlerine de önem verdik. Bu nedenle ne kadar hızlı konu/sayfa geçişleri olursa sizler ve bizler için o kadar yararlıdır. Aynı zaman da sitemize yorumlar yapabilirsiniz. Adınızı ve Soyadınızı, mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Bulunan yere website adresinizi yazmaya gerek yoktur. Eğer soyadınızın bir sorun çıkartacağını düşünüyorsanız sadece isminizi de yazmanız yeterli olacaktır.

Günlük düzenli olarak yazılar girerek siz değerli ziyaretçilerimize/okurlarımıza olabildiğince etkili hizmet vermeye çalışacağız. Umarım sizlerde vereceğimiz hizmetten memnun kalır ve bizleri seversiniz.

Sitemiz ile ilgili herhangi bir durumda info@ssk.web.tr adresini kullanarak bizimle iletişime geçebilir, sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı halletmiş olursunuz.